Kartičky - dárek pro Vás

S velkou úctou a láskou, co mi život doposud nachystal, jsem si jeho lekce a prožité zkušenosti zapisovala do paměti a vznikly z nich myšlenky, o které se chci podělit i s vámi. Představuji vám kartičky inspirované životem a slova, jež je zdobí mohou sloužit jako průvodce daným okamžikem, rozpoložením či momentálním prožíváním.

Můžete s nimi pracovat různými způsoby a dovolila jsem si přiložit pár tipů, které si můžete stáhnout spolu s kartičkami. Nechte je na sebe působit a promlouvat. Užívejte je ke své libosti, avšak mějte na paměti, že jsou autorským dílem a mají pro mě cennou hodnotu.

Proto vás prosím, nešiřte je neuváženě a budou-li se vám líbit natolik, že byste je chtěli doporučit ostatním ve vašem okolí, tak je nasměrujte na mé stránky, nechť se sami přesvědčí, že stáhnout si je, stojí za to.

Srdečně vám děkuji a přeji mnoho naplno prožitých chvil.

 

Kartičky afirmace

Jak kartičky vypadají?

Co o kartičkách řekly jejich majitelky?

Afirmační kartičky od Péti jsou jako ona sama. Originální, laskavé, inspirativní i humorné. Mohou odlehčit v náročnějších chvílích, stejně jako přinést ještě více radosti do chvíle klidu a pohody. Přeji jim, ať doputují přesně tam, kam mají a tobě Peti, děkuji za energii, kterou si do nich vložila.
Veronika Vykusováprojekt „Vše souvisí se vším“ (www.vsesouvisisevsim)
Petru jsem poznala díky skupině, kde jsme vysílali živě přes internet a povídali o různých tématech. Petra mě hned při prvním vysílání velmi zaujala. Petřin projev byl od první chvíle velmi klidný a vyrovnaný a zároveň jsem v něm cítila tu spoustu energie, kterou v sobě má. Od té doby jsem sledovala všechna její vysílání. Poté jsem si přečetla celý její příběh, a i když jsem ho už předtím slyšela, neskutečně mě dojal. Pochopila jsem, jak velmi silná žena Petra je. Zažila to, co je pro mě nepředstavitelné a velmi ji obdivuji za to, jak pozitivní přistup k životu má. Vše, co zažila, bere jako neocenitelnou zkušenost a užívá si život naplno se vším, co přináší. Pak jsem měla to štěstí Petru poznat osobně. Petra září energií, která vás okamžitě pohltí. Svou nakažlivou dobrou náladou dokáže nádherně prozářit atmosféru. Je to okouzlující žena s otevřeným srdcem. Dokáže velmi citlivě předávat své zkušenosti a vy v její přítomnosti cítíte péči, bezpečí a pochopení. Petra svým příběhem ukazuje, že ať už nás v životě potká cokoli jakkoli těžkého, vždy můžeme žít naplno, pokud budeme chtít. Peti, jsem velmi vděčná, že jsem Tě poznala.
Lucie Schwarz projekt „Život bez vlasů“ (www.zivotbezvlasu.cz)