Chcete být první, kdo se dozví o právě vydané e-sbírce „Poznej mě slovy“? Zapište se ZDE na listinu, ať vám má premiéra neuteče.

Petra Rohovská

Kdo tu tvoří?

Petra F. Rohovská

Jsem s(e)pisovatelka příběhů ze života a mentorka, kde inspirací mi jsou prožité zkušenosti a sdílení.

Podporou slov a hrou s písmeny otevírám témata, ze kterých je občas snazší se vypsat. Psaní jako terapie na míru, kdy každý si může tvořit své vlastní řádky…

Jsem Petra…Petra F. Rohovská. Žena různých rolí a tváří, které střídám dle nálady a situace, a přesto se všechny mé polohy prolínají do jednoho celku. Vedu (ne)obyčejný život, který i když se ne vždy vyvíjel dle mých niterných představ a přání, tak nakonec vydal pár celkem zajímavých kapitol.

Po návratu z dlouholetého pobytu v zahraničí do české vlasti jsem se vydala na další dobrodružství, z nichž největší jízdou bylo narození mé dcerky. Spolu s ní zažíváme s manželem trochu jiné rodičovství, které je však plné lásky, něhy, vzájemného poznávání a nových zkušeností.

Vášně a touhy jsou další nedílnou součástí mého já, a kromě pár všedních radostí, kterými sytím své tělo i duši, chci věnovat pár smysl(upl)ných soust i mé a vaší mysli.

Vítejte v mém s(e)pisovatelském koutku, kam nepouštím každého… Jsem ráda, že jedna z vašich životních cest vás nasměrovala sem a ne náhodou. Záleží jen na vás, jak dlouho se tu zdržíte. Někdo je toulavý čtenář, který prahne po nekončících řádcích, jinému zase postačí jen letmo se dotknout pár slov a další se ponoří do hlubinné analýzy rozčeřeného písma.

Nechť si každý okusí to své…

 

Kde mě zastihnete?

petra rohovská

Napište mi na email: petra@zivotjepribeh.cz