Petra Rohovská - povídky

Kdo tu tvoří?

Petra F. Rohovská
propojuji psaní a mentoring, kde inspirací mi jsou prožité zkušenosti a sdílení.

Podporou slov a hrou s písmeny otevírám témata, ze kterých je občas snazší se vypsat. Psaní jako terapie na míru, kdy každý si může tvořit své vlastní řádky…

 

Slovy podporuji ostatní, kteří se cestou ztratili a chtějí najít zpět svůj směr. Každý z nás občas zakopne, spadne a někdy má pocit, že chodí stále dokola.

 

Nesnáze nás dokáží svést z cíle, ale kde je vnitřní síla, byť plápolající mírným plamínkem, tam vždy vede východ z temna.

JSEM: Petra…Petra F. Rohovská.
Žena různých rolí a tváří, které střídám dle nálady a situace, a přesto se všechny mé polohy prolínají do jednoho celku.
Býčice milující útulno a krásu.
Pečující, která podpoří, když je třeba a nabídne láska-vou náruč.
Milovnice života, která s vášní vychutnává jeho různé plody a s odvahou se vydává na dobrodružství.
Jsem ráda sama sebou. Jsem často tady a teď.

Miluji psaní, kdy mi pod prsty vznikají slova, jimž dám nový život a rozpoutám partii písmen jako klavírní virtuóz. Texty jsou mou parketou a dokáži je roztančit v rytmu hudby divoké, ale i ukolébavé. Hraji si a užívám si jejich bohatou nabídku emocí a pocitů.

Vedu (ne)obyčejný život, který i když se ne vždy vyvíjel dle mých niterných představ a přání, tak nakonec vydal pár celkem zajímavých kapitol.

Po návratu z dlouholetého pobytu v zahraničí do české vlasti jsem se vydala na další průzkumy, z nichž největším objevem bylo narození mé dcerky. Spolu s ní zažíváme s manželem trochu jiné rodičovství, které je však plné lásky, něhy, vzájemného poznávání, pochopení a nových zkušeností.

Vášně a touhy jsou další nedílnou součástí mého já, a kromě pár všedních radostí, kterými sytím své tělo i duši, chci věnovat pár smysl(upl)ných soust i mé a vaší mysli.

Vítejte v mém s(e)pisovatelském koutku, kam nepouštím každého… Jsem ráda, že jedna z vašich životních cest vás nasměrovala sem a ne náhodou. Záleží jen na vás, jak dlouho se tu zdržíte. Někdo je toulavý čtenář, který prahne po nekončících řádcích, jinému zase postačí jen letmo se dotknout pár slov a další se ponoří do hlubinné analýzy rozčeřeného písma.

Nechť si každý okusí to své…

Toužíte-li i vy po dalších příbězích, srdečně vás zvu k začtení se do mé sbírky povídek s příhodným názvem:
POZNEJ MĚ SLOVY.

Kde mě zastihnete?

petra rohovská

Napište mi na email: petra@zivotjepribeh.cz

Na Facebook: Petra F. Rohovská